Edycja 2018

Program 2018

Piątek, 17 sierpnia

12:00 Rasha Ragab & Christoph Nicolaus – Pouring the river Sokołowiec | Rzeka

15:00 PRZERWA OBIADOWA

15:30 POINTLESS GEOMETRY – MTV Modulartelevison – Vol. 1 – premiera kasety VHS – instalacja eksponowana codziennie

16:00 Kama Sokolnicka – Reverb – kurator: Paweł Szroniak – otwarcie wystawy | Kino

17:00 Martyna Poznańska – Requiem For A Fly | Multimedia

18:00 Mikko Savela | Multimedia

19:00 Maryanne Amacher (1938-2009) – Music for sound-joined rooms (1980) (Sokołowsko adaptation) – kurator: Daniel Brożek – otwarcie wystawy | Wieża

19:30 Lee Patterson – Plateau: for local and amplified objects | Multimedia

20:15 Otwarcie Festiwalu – Zuzanna Fogtt, Bożenna Biskupska, Gerard Lebik | Kino

20:30 ozog/knysak – Ephemeral Interferences | Kino

21:30 Michał Libera – The film that we know little of – Film o którym niewiele wiadomo | Kino

22:30 Paweł Romańczuk – Smycousmatic – installation for mechanical duets – instalacja | Czarna Sala

After

23:00 Izabela Smelczyńska | Multimedia

23:30 ​L’tronica Festival presents: Eduardo Smetana, Six, m_ozog | Multimedia

Sobota, 18 sierpnia

12:00 Rasha Ragab & Christoph Nicolaus – Pouring the river Sokołowiec | Rzeka   

13:00 Lukáš Jiřička – Zdobywcy scen akustycznych. Od radioartu do teatru muzycznego. Goebbels, Neuwirth, Ammer, Oehring – promocja książki, prowadzący: Jan Topolski | Park

14:00 Otwarcie wystaw – wprowadzenie | przed Sanatorium

14:15 Izabela Smelczyńska – Niekończące się zatapianie słuchania w ciele –  Instalacja | Kino

14:30 Tomasz Opania – Dwa Kubiki – 1997 – Instalacja | Sanatorium

14:45 Matěj Frank – Monolog – Instalacja | Park

15:00 PRZERWA OBIADOWA

16:00 Knut Aufermann, Sarah Washington – Tonic Train oraz Lloyd Dunn i “goście specjalni” | Multimedia

17:00 Takahiro Kawaguchi | Multimedia

17:45 Ute Wassermann | Multimedia

18:30  Aki Onda – Cassette Memories in Sokołowsko 2018 część 1 | Park 

20:00  Lucio Capece, Keith Rowe, Gerard Lebik, Peter Rehberg play Agnes Martin | Kino

21:00  Valerio Tricoli | Kino  

21:30  D’incise, Cyril Bondi – koncert w przestrzeni projektu Niewyczerpalność – kurator Paweł Szroniak | Kino

After

22:00 Wilhelm Bras | Multimedia

23:00 Oramics – Agatka/dym, FOQL aka TJ Głupiec, Poly Chain, Monster | Multimedia

Niedziela, 19 sierpnia

12:00 Rasha Ragab & Christoph Nicolaus – Pouring the river Sokołowiec | Rzeka

13:00 Keith Rowe – rozmowa, promocja książki – Brian Olewnick – Keith Rowe biografia | Park

14:00 GRINM (Gender Relations in New Music) – Monika Żyła – prezentacja/rozmowa prowadzący: Filip Lech | Park

15:00 PRZERWA OBIADOWA

16:00 Lignes, Sébastien Branche (saksofon i elektronika) | Park

17:00 Teoniki Rożynek | Multimedia

17:30 Christoph Nicolaus – cairo, 16. 05. 2017 | Multimedia

18:00 Aki Onda – Cassette Memories in Sokołowsko 2018 część 2 | Park

19:00 Kondensator Przepływu | Kino

20:00 Peter Rehberg | Kino

21:00 Keith Rowe | Kino