Kondensator Przepływu

Niedziela, 19 sierpnia 19:00 Kondensator Przepływu | Kino

Kondensator Przepływu to trio audiowizualne, w skład którego wchodzą Qba Janicki, Bartłomiej Chmara oraz Martyna Chojnacka.

Drogi męskiej części składu, przecięły się już w czasach szkoły podstawowej i od zawsze związane były z improwizacją, rozumianą jako technika kompozytorska, dopuszczająca nieograniczoną mnogość stylów i technik wykonawczych. Począwszy od pierwszej impro grupy Alias Free Trio, przez scenę muzyki klubowej, a także kwartet Tirvyous Wagon z Tomaszem Sroczyńskim i Markiem Pospieszalskim, trio TAPE ze Stefanem Węgłowskim oraz liczne spontaniczne kolaboracje wynikające z indywidualnych połączeń artystycznych obydwu twórców, silnie związanych ze środowiskiem artysycznym wyrastającym z klubu MÓZG, Kondensator Przepływu jest aktualnie najdojrzalszą w ich dotychczasowej twórczości formacją.

W czerwcu 2017 roku, do grupy dołączyła Martyna Chojnacka, wszechstronnie uzdolniona  programistka wizji oraz dźwięku, która perfekcyjnie uzupełniła nowoczesnymi animacjami reaktywnymi, filmowy i ilustracyjny charakter muzyki zespołu. Aktualnie trio kończy pracę nad swoim debiutanckim albumem pt. „RUCH”.

http://kondensatorprzeplywu.pl/